Cvičení pro maminky

Cvičení pro maminky a těhotné v Kolíně na míčích

Cvičení na míčích, každé úterý od 10 a od 14 hodin. Nově se uvidíme v prostorách RC Hvězdička, Smetanova 764, Kolín. Prostory jsou oproti našim dřívějším omezené, proto je nutná rezervace

Cena 1000 Kč/ 10 lekcí 90minut.

 

 

Těhotné ženy - Cvičení na míčích dokáže udržet tělo v kondici i během těhotenství, pomáhá předcházet různým druhům potíží, které nás v těhotenství mohou sužovat nebo alespoň snižuje jejich projevy (křečové žíly, bolesti kříže, kyčelních a pánevních kloubů, plochá noha…), může mít pozitivní vliv i na průběh porodu.

I v těhotenství si můžete dovolit cvičit vcelku  dynamicky, a to aniž byste zatěžovala nosné klouby. Pružný povrch míče šetří miminko před otřesy, které vznikají třeba při skákání nebo běhání..

Maminky s dětmi -  Maminky, toužící se dostat do formy, dopřát si trochu pohybu nebo jen prostě chvilku věnovat samama sobě a svým potřebám -  své děti nemusíte nechávat doma chůvě, tatínkovi ani babičce, vemte je s sebou, děti budou po celou dobu cvičení s námi, můžete je dle potřeby nakojit, přebalit.... Cvičit můžete i s miminkem v šátku nebo nosítku, větší děti ocení herničku, která je naproti sálku dětem k dispozici. 

 

Každá lekce obsahuje protažení, aerobní cvičení na velkých míčích, posilování pánevního dna a dalších partíí. Na závěr nás čeká krátká relaxace. Po hodině cvičení následuje diskuse na témata, která vás zajímají. Můžeme mluvit o kojení, příkrmech, spinkání, prostě všem, co je pro Vás aktuální, pro těhotné porodní témata a vše co Vás zajímá či trápí.

S sebou pohodlné obleční, něco k pití a samozřejmě Vaše miminko či batole.

 

Přijďte si cvičení vyzkoušet, první lekci máte zdarma.

 Více zde: http://www.kojenianoseni.cz/

Marika Pithartová

Poříčany

Individuální poradenství s konzulací u Vás doma kdekoliv na trati Kolín - Praha a Poříčany - Nymburk

Kurzy nošení dětí

Předporodní kurzy zaměřené na kojení

Laktační poradna - Nová Trojka
Jeseniova 19, Praha 3
Kontakt
tel: 737148085
kojenianoseni@seznam.cz